SYSTEMY24 SP. Z O.O.

Elektryk - Instalator systemów niskonapięciowych (alarmowych, monitoringów wizyjnych, sieci LAN)

  • Radom, mazowieckie

Elektryk

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

SYSTEMY24 firma z branży instalacji niskonapięciowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Instalator Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń - Elektryk

Miejsce pracy: Radom

Zakres obowiązków

  • montaż instalacji elektronicznych systemów zabezpieczeń ( SSWiN, SKD, VSS, SAP, DSO, itp.) oraz instalacji elektrycznych, automatyki budynkowej
  • instalacja okablowania elektrycznego, strukturalnego, sieci światłowodowe,
  • montaż gniazd, włączników, rozdzielnic
  • realizacja przeglądów konserwacyjnych oraz serwisów,
  • programowanie i konfiguracja instalowanych systemów
  • praca na wysokości (drabina, rusztowanie, zwyżki)
  • przezkazywanie informacji o stanie zaawansowania prac

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B,
  • min. 2 lata doświadczenia w montażu instalacji elektronicznych systemów zabezpieczeń lub instalacji elektrycznych, niskonapięciowych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • preferowane wykształcenie średnie - elektryczne, elektrotechniczne, teletechniczne lub podobne,
  • niekaralność
  • zmysł techniczny, samodzielność, umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości,
  • pracowitość oraz uczciwość
  • gotowość do pracy w delegacji (przeważnie praca lokalnie)
  • dodatkowym atutem jest posiadanie wpisu na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego oraz uprawnien SEP

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • profesjonalne elektronarzędzia,
  • praca w młodym zespole
  • pełne wsparcie techniczne i merytoryczne przełożonych,
  • kontakt z najnowszymi technologiami,
  • Administratorem danych osobowych jest SYSTEMY24 SP. Z O.O. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SYSTEMY24 SP. Z O.O. zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 21 dni)