mdm NT Sp. z o.o.

Specjalista ds. kadr i płac

  • Bielsko-Biała, śląskie

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Firma mdm® NT jest wiodącym producentem akcesoriów wykorzystywanych do budowy dachów oraz wysokiej jakości wyrobów paroizolacyjnych i membran, znajdujących zastosowanie w budownictwie. Ponadto spółka rozwija produkcję wysokoparoprzepuszczalnych membran wytwarzanych na bazie termoplastycznych poliuretanów (TPU), przeznaczonych do produkcji zaawansowanych laminatów technicznych i tekstylnych. Firma swoim zasięgiem obejmuje rynek krajowy i zagraniczny.

Firma mdm® NT z siedzibą w Bielsku -Białej działa od 1995 r. na rynku i jest wiodącym producentem akcesoriów dachowych oraz nowoczesnych filmów, laminatów i włóknin, które są wykorzystywane w różnych branżach. Końcem 2022 roku rozpoczęliśmy również produkcję w zakresie zintegrowanych dachów solarnych - MyRoof. Posiadamy 4 zakłady produkcyjne w Bielsku-Białej, Bażanowicach, Wojciechowie oraz Wiślicy. Firma swoim zasięgiem obejmuje rynek krajowy i zagraniczny.

W związku z dynamicznym rozwojem, MDM NT Sp. z o.o., lider w branży nowych technologii, poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków

  • prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy i wsparcie managerów w zakresie planowania i rozliczania czasu pracy
  • naliczanie wynagrodzeń, świadczeń chorobowych oraz kontrola prawidłowości obliczeń przez system kadrowo-płacowy
  • przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem, zmianą warunków i rozwiązaniem umów
  • sporządzanie deklaracji, sprawozdań i raportów
  • prowadzenie korespondencji z urzędami i instytucjami w sprawach pracowniczych
  • wsparcie pracowników w zakresie kadr i płac, zgłaszanie nieprawidłowości
  • monitorowanie i adaptowanie zmian w przepisach prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 5 lat
  • bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  • znajomość obsługi systemu kadrowo-płacowego (mile widziana Enova)
  • zaawansowana znajomość Microsoft Excel
  • skrupulatność, dobra organizacja pracy
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego, życzliwość
  • asertywność, inicjatywa

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji (podstawa + premia)
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • prywatna opieka medyczna Luxmed
  • karta sportowa Medicover Sport
  • dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit
  • ubezpieczenie grupowe Warta
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • możliwość rozwoju – rekrutacje wewnętrzne w ramach organizacji
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MDM NT Sp. z o.o. 43-346 Bielsko-Biała Bestwińska 143, NIP: 5482614481 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni)