Randstad Polska Sp. z o.o.

Inżynier procesu w dziale baterii

  • Jawor, dolnośląskie pow. jaworski

Inżynier

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Zapraszamy inżynierów z doświadczeniem w obszarze produkcji, zainteresowanych inżynierią procesową. Ta oferta stwarza możliwość, rozwoju swojej dalszej drogi zawodowej w strukturach zespołu Mercedes-Benz Manufacturing Poland w Jaworze.

Zakres obowiązków

  • Koordynacja projektów w środowisku produkcyjnym
  • Określanie kluczowych zdolności produkcyjnych. Przeprowadzanie porównania celu z rzeczywistością
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej procesów produkcji
  • Parametryzacja i optymalizacja połączeń gwintowanych
  • Składanie i nadzór zapytań ofertowych. Porównywanie ofert oraz ich rozliczanie
  • Koordynacja realizacji zleceń oraz kontrola kosztów i terminów
  • Wsparcie przy doborze i odbiorze nowych maszyn i urządzeń
  • Wsparcie procesu optymalizacji procedur. (KVP)
  • Przeprowadzanie analiz wykonalności procesów montażu i wytwarzania
  • Komunikacja z producentami maszyn i urządzeń

Wymagania

  • Ukończone studia na jednym z poniższych lub podobnych kierunków: Inżynieria maszyn, inżynieria produkcji
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w planowaniu i/lub produkcji
  • Znajomość różnorodnych procedur w produkcji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • elastyczne godziny pracy każdego dnia
  • możliwość rozwoju i dalszej kariery
  • dodatkowe benefity (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)