Specjalista ds. ochrony przeciwpożarowej w zespole ds. ochrony przeciwpożarowej wydziału kontroli k

  • Łódź, łódzkie

Inspektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: Wykształcenie: wyższe z zakresu pożarnictwa lub wyższe i podyplomowe z zakresu pożarnictwa lub wyższe i uprawnienia inspektora ds. ochrony przeciwpożarowej/specjalisty ds. ochrony przeciwpożarowej
    Doświadczenie zawodowe co najmniej 1 rok w obszarze ochrony przeciwpożarowej
    prawo jazdy kat. B,
    poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą poufne wydane przez ABW, SKW, Policję lub złożenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego,
    oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. kandydatka/kandydat nie pracowała/ł, nie pełniła/ł służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie była/był współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później.
    umiejętność kierowania zespołem pracowników, komunikatywność i asertywność,
    umiejętność analitycznego myślenia,
    bardzo dobra znajomość obsługi programów graficznych: CorelIDRAW, Ewakuator, Paint.NET, The Gimp.
    Posiadanie obywatelstwa polskiego
    Korzystanie z pełni praw publicznych
    Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

    Dodatkowym atutem będzie (wymagania dodatkowe)
    bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących problematyki p.poż. i prawa budowlanego,
    umiejętność pracy w zespole,
    wnikliwość i rzetelność
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 941,66 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + wysługa lat
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni)