BOWIM S.A.

Administrator IT

  • Sosnowiec, śląskie

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Jesteśmy jednym z głównych dystrybutorów stali na polskim rynku.

Oferujemy szeroki asortyment wyrobów ze stali węglowej, na który składają się zarówno produkty polskich producentów stali, jak i produkty z importu.

Siedziba główna, która w styczniu 2007 r. została przeniesiona z Tarnowskich Gór do Sosnowca, oraz filie (Białystok, Gdańsk, Kielce, Lublin, Płock, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa) i magazyny (Magazyn Główny Sosnowiec, Sławków, Szczecin) tworzą ogólnopolską sieć dystrybucji. Umożliwia ona szybką i sprawną realizację zleceń.

W roku 2018 obsłużyliśmy około 5000 klientów z różnych branż, dostarczając ponad 0,5 mln ton stali.

Zakres obowiązków

  • Administracja infrastrukturą serwerową oraz sieciową (konfiguracja, monitorowanie, troubleshooting, instalacja nowych rozwiązań)
  • Definiowanie i utrzymywanie standardów bezpieczeństwa IT
  • Automatyzacja zadań (tworzenie skryptów)
  • Współpraca z dostawcami oprogramowania oraz urządzań w zakresie obsługi błędów i problemów
  • Zapewnienie bieżącego wsparcia z zakresu IT dla pracowników

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne oraz 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość wirtualizacji VMware, zarządzanie klastrem HA,
  • Znajomość sprzętu DataCenter - zarządzanie oraz konfiguracja (serwery, macierze)
  • Doświadczenie w zakresie obsługi urządzeń sieciowych takich producentów jak: Paloalto,Aruba, Fortinet, HPE, DELL, Sophos
  • Praktyczna znajomość zagadnień sieciowych LAN/WLAN/WAN (routing, IPSEC VPN, switching, VLAN)
  • Znajomość zagadnień dot. bezpieczeństwa sieci (Next Generation Firewall, EDR, 802.1x, RADIUS, NAC)
  • Doświadczenie w administracji systemami Linux, Windows Server oraz usługami (AD, DNS, DHCP, Apache, Nginx, Proxy)
  • Doświadczenie w zarządzaniu bazami danych MySQL, Oracle, MSSQL, konfiguracja, troubleshooting
  • Praktyczna znajomości rozwiązań chmurowych (Microsoft Azure, Microsoft 365)
  • Znajomość języka angielskiego B2
  • Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność i kreatywność
  • Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat w polskiej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów, też tych własnych :)
  • pakiet dodatkowych benefitów (fundusz socjalny, dofinansowanie do urlopu, świąt, kolonii dla dzieci, kart sportowych),
  • ubezpieczenie grupowe,
  • prywatna opieka zdrowotna,
  • spotkania integracyjne.
  • Administratorem danych osobowych jest Bowim s.a. 41-200 Sosnowiec ul. Niwecka 1E, NIP: 645-22-44-873. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Zainteresowanych prosimy o składanie oferty (CV, zdjęcie, list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji)
Dodana
Wygasa (za 26 dni)