Nauczyciel wychowania przedszkolnego

  • Umowa o pracę
    5 800-6 600 zł brutto / mies.
  • Gdańsk, pomorskie

Nauczyciel przedszkola

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Bez doświadczenia

Publiczne Przedszkole „Domek Sąsiedzki” w Gdańsku poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Publiczne Przedszkole „Domek Sąsiedzki” jest częścią Domu Sąsiedzkiego "Gościnna Przystań" prowadzonego przez Gdańską Fundację Innowacji Społecznej.

Poszukujemy nauczyciela do grupy 4-latków.

Zakres obowiązków

  • sprawowanie opieki oraz prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w 25-osobowej grupie dzieci
  • realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego
  • organizacja pracy grupy, organizacja wydarzeń wewnątrz placówki oraz wycieczek
  • współpraca z rodzicami
  • prowadzenie dokumentacji przedszkolnej

Wymagania

  • kwalifikacje do nauczania w przedszkolu (ukończone studia Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej)
  • umiejętność pracy w zespole
  • dużo dobrego humoru, energii i pasji
  • sumienność, kreatywność i samodzielność

Oferujemy

  • pracę na pełny etat - 6h dziennie
  • pracę w przedszkolu w nowowybudowanym budynku wyposażonym w nowoczesne sprzęty
  • umowę o pracę od września 2024
  • comiesięczną superwizję
  • możliwość udziału w dodatkowych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego (awans zawodowy, szkolenia)
  • pracę w stale rozwijającym się zespole fundacji
  • bezpłatny dostęp do siłowni, mieszczącej się w tym samym budynku
  • dofinansowanie do karty Multisport.

  • Administratorem danych osobowych jest Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej 80-032 Gdańsk Gościnna 14, NIP: 5832985411. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gdańską Fundację Innowacji Społecznej, ul. Gościnna 14, 80-032 Gdańsk, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)