• Warszawa, mazowieckie

Służby mundurowe

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Zawody: Funkcjonariusz Straży Granicznej
  • Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie. Do rekrutacji mogą przystąpić osoby, które posiadają wyłącznie polskie obywatelstwo; posiadają nieposzlakowaną opinię, niekarane za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystające z pełni praw publicznych, posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych.

    Praca w godz.: 7:30-15:30. Miejsce wykonywania pracy: placówki Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej (w Warszawie, w Radomiu, w Lesznowoli, w Łodzi, w Bydgoszczy, w Nowym Dworze Mazowieckim).

    [Kontakt: e-mail: nabor.nwosg@strazgraniczna.pl, tel. 22 513 22 22]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 697,9 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 27 dni)