InPost

Kurier/Przewoźnik

  • Goleniów, zachodniopomorskie pow. goleniowski

Kurier

Umowa o pracę

Jak pewnie wiesz, w InPost bardzo dużo się dzieje! Głównym corem naszej działalności są urządzenia Paczkomat, które od lat produkujemy i projektujemy we własnym zakresie. Dodatkowo, stale rozwijamy nasze portfolio usług i wprowadzamy nowe rozwiązania, takie jak InPost Fresh, Fulfillment czy InPost Pay, ułatwiające życie milionom naszych klientów.

Praca w naszej firmie to praca wśród najlepszych liderów w międzynarodowym środowisku. Jako InPost Group działamy pod dwoma markami InPost i Mondial Relay, na rynku w Europie, w tym w Polsce, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech i w krajach Beneluxu. Jesteśmy innowacyjni, konkretni, proaktywni, a przede wszystkim, zorientowani na efekt biznesowy naszych działań.
Chcemy w jak największym stopniu korzystać z różnorodnej współpracy. Dla nas różnorodność oznacza, że nasi pracownicy i kierownictwo odzwierciedlają różne płcie, narodowości, kultury, pokolenia, grupy etniczne, umiejętności i pochodzenie społeczne. Poprzez sprawiedliwość chcemy w pełni rozwijać potencjał naszych talentów i zapewnić wszystkim takie same możliwości. Włączenie społeczne jest wymogiem uzupełniającym, aby zapewnić, że każdy czuje się widoczny i słyszany.

Oddziały kurierskie zlokalizowane są w całej Polsce - wczesnym świtem otwierają swoje bramy dla Kurierów, aby paczki jak najszybciej dotarły do odbiorców. Mamy najnowocześniejsze hale, wyposażone w zaawansowane sortery, które biją rekordy wolumenów i szczytów paczkowych. A to nie koniec! Nasze działy wsparcia bacznie czuwają nad procesami związanymi z komunikacją, zmianami procesowymi, szkoleniami, administracją, rozliczeniami, analizami, wdrożeniami, raportowaniem, wsparciem technicznym. Jeśli chcesz mieć realny wpływ na proces operacji kurierskich i magazynowych a dodatkowo nie straszna Ci dynamiczna praca - czekamy na Ciebie.

#DołączDoNaszejPaczki i stań się jednym z naszych bohaterów!

Miejsce pracy: ul. Magazynowa 8, Łozienica

Zakres obowiązków

Wybierz naszą Paczkę i zostań Kurierem/ką lub Przewoźnikiem InPost!

Witaj w InPost! Jesteśmy liderem w branży dostaw, a naszą misją jest dostarczanie radości i wygody każdego dnia. To dzięki Twojej pracy codziennie dowozimy naszym klientom tysiące paczek. Każda z nich ma swoją oddzielną historię, nadawcę i odbiorcę. Wybierz naszą Paczkę – możemy Ci wiele zaoferować!

Zaaplikuj - chętnie porozmawiamy o szczegółach współpracy

Miejsce pracy: ul. Magazynowa 8, Łozienica​​

Wymagania

Czego potrzebujemy od Ciebie?

  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • samochodu typu BUS - dotyczy Przewoźników/samodzielnych Kurierów (auto nie jest wymagane, jeśli podejmiesz współpracę ze wskazanym przez nas Przewoźnikiem)
  • działalności gospodarczej lub chęci jej założenia - dotyczy Przewoźników/samodzielnych Kurierów
  • chęci do pracy, dyspozycyjności i zaangażowania
  • wysokiej kultury osobistej i nastawienia na profesjonalną obsługę klienta

Masz doświadczenie w branży kurierskiej? Świetnie, to dodatkowy atut! ????

Oferujemy

A teraz rozgość się w naszej Paczce i sprawdź, co oferujemy:

  • dowolną formę nawiązania współpracy (umowa kurierska, umowa zlecenie lub umowa o pracę – w zależności od Przewoźnika)
  • gwarancję zleceń za wszystkie zadania, jakie będziesz wykonywać
  • premie oraz dopłaty jakościowe, za testy
  • nowoczesne urządzenia mobilne do obsługi przesyłek i innowacyjne rozwiązania w pracy

Dodatkowo, naszym Pracownikom zapewniamy: szeroki wybór benefitów, tj. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka zdrowotna i karta Multisport, prezenty okolicznościowe, np. z okazji obchodzonego przez nas corocznie Dnia Kuriera, a także karty pre-paid do automatów z kawą i przekąskami. ☕️

Brzmi dobrze? Zapraszamy do współpracy!

  • Administratorem danych osobowych jest Integer Group Services Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, ul. Pana Tadeusza 4, 30-727 Kraków (dalej także jako „Administrator”). Dane są zbierane oraz przetwarzane celem rekrutacji kandydatów do pracy lub współpracy na podstawie umów cywilnoprawnych zawieranych przez:

    - Integer Group Services Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, ul. Pana Tadeusza 4, 30-727 Kraków, NIP: 6793107918

    - InPost Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Pana Tadeusza 4, 30-727, NIP: 6793087624

    - Integer.pl S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Pana Tadeusza 4, 30-727 Kraków, NIP: 6782881784

    - InPost Technology S.à r.l. Société à responsabilité limitée (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością), z siedzibą w Luksemburgu, 70, route d’Esch, L-1470 Luksemburg, Wielkie Księstwo Luksemburga

    oraz przez inne spółki powiązane kapitałowo z powyższymi spółkami oraz podmioty będące podwykonawcami wyżej wymienionych podmiotów.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz stworzenia bazy kandydatów.

    Dane będą przetwarzane zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), a także zgodnie z właściwymi przepisami ustawodawstwa polskiego.

    Dane osobowe zbierane w celu przeprowadzenia rekrutacji na dane stanowisko i stworzenia bazy kandydatów będą przetwarzane przez okres maksymalnie 1 roku od dnia wpłynięcia aplikacji.

    Jeżeli kandydat wyrazi zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, dane te będą przetwarzane przez okres maksymalnie 2 lat od dnia wpłynięcia aplikacji.

    Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także o prawo do przenoszenia tych danych.

    Jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych przez Integer Group Services Sp. z o. o. ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Powyższe prawa można wykonać poprzez złożenie odpowiedniego oświadczenia Integer Group Services Sp. z o. o., w szczególności za pośrednictwem adresu e-mail: dane_osobowe@grupainteger.pl.

    Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Danych Osobowych lub innego organu państwowego zobowiązanego przepisami prawa do nadzorowania zasad przetwarzania danych osobowych), jeżeli uzna Pani/Pan, że nienależycie odnieśliśmy się do naszych obowiązków.

    Więcej informacji na temat naszej Polityki Transparentności dostępne na naszej stronie www.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Integer Group Services Sp. Z o.o, ul. Pana Tadeusza 4 30-727 Kraków, NIP: 6793107918, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 21 dni)