Młodszy specjalista/ka ds. kalkulacji i wyceny

  • Zalewo, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: znajomość obsługi MS Office, w tym dobra znajomość Excela, umiejętność pracy w zespole, efektywność w organizacji czasu pracy, samodzielność w działaniu, chęć nauki, znajomość j. angielskiego / j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
    możliwość rozwoju zawodowego, adekwatne do umiejętności i doświadczenia warunki zatrudnienia, szkolenia, grupowe ubezpieczenie na życie na preferowanych warunkach, możliwość dofinansowania do dojazdów do pracy. Kontakt osobisty lub tel; 089 642 60 02
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premia za wyniki
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 29 dni)