Randstad Polska Sp. z o.o.

Specjalista/tka ds. rekrutacji i sprzedaży

  • Kielce, świętokrzyskie

Specjalista ds. sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Do naszego zespołu w Kielcach poszukujemy doświadczonej osoby z zakresu sprzedaży usług B2B z co najmniej pierwszymi doświadczeniami w rekrutacji pracowników, chętnej do objęcia roli Konsultanta ds. sprzedaży i rekrutacji.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska z obszaru produkcji, magazynu
  • walidacja rynku i nawiązywanie nowych relacji z Klientami
  • utrzymywanie oraz rozwijanie długotrwałych relacji z klientami i kandydatami
  • analiza i stały monitoring rynku pod kątem potencjalnych klientów i kandydatów
  • kontakty telefoniczne oraz spotkania biznesowe z klientami

Wymagania

  • silnej motywacji do rozwoju w obszarze rekrutacji
  • umiejętności samodzielnej pracy
  • szeroko rozwiniętych umiejętności organizacyjnych, planowania i komunikacyjnych
  • prawa jazdy kat. B - czynne
  • zaangażowania i energicznego działania w dynamicznie zmieniających się warunkach pracy
  • stałej i długofalowej współpracy

Oferujemy

  • ciekawe i samodzielne stanowisko
  • możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjną premię kwartalną, zależną od wyników
  • bogaty pakiet szkoleń, wsparcie i ciągły rozwój kompetencji
  • jasno określone cele w ramach uporządkowanej struktury
  • możliwość rozwoju kompetencji w ramach Akademii Rekrutacji oraz Akademii Sprzedaży
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do nauki, dodatkowy dzień wolny na wolontariat oraz na urodziny, możliwość nauki języka angielskiego za pośrednictwem platformy e-learningowej, karta lunchowa)
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)