• cała Polska, dolnośląskie pow. wrocławski

Inżynier budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

firma budowlana z branży inżynieryjnych robót budowlanych związanych z technologiami bezwykopowymi przewierty HDD, przeciski, mikrotunele zatrudni na stanowisku:

INŻYNIER BUDOWY – POMOCNIK OPERATORA WIERTNICY

Siedziba firmy: Bielany Wrocławskie

Miejsce pracy: praca mobilna, cała Polska, w zależności od miejsca kontraktu

Początek współpracy, będzie się opierać na pracy z brygadą wiertniczą, dzięki czemu poszerzysz swoje doświadczenie i zyskasz możliowść poznania wielu technik wiertniczych!!!

Po kilku miesiącach pracy przewidziany jest awans!

Zakres obowiązków

  • praca na budowie w brygadzie wiertniczej,

  • wsparcie pracy kierownika wiertni,

  • analiza dokumentacji technicznej i geologicznej,

  • współpraca z podwykonawcami,

  • wykonywanie innych czynności poleconych przez przełożonych związanych bezpośrednio z zajmowanym stanowiskiem,

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe, kierunek wiertnictwo, budownictwo, inżynieria środowiska lub pokrewne,

  • znajomość języka angielskiego (mile widziany techniczny),

  • dyspozycyjność,

  • gotowość do pracy w delegacji na terenie całej Polski,

  • zdolności organizacyjne,

  • komunikatywność i inicjatywa w działaniu,

  • nastawienie na realizację celów,

  • czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach z możliwością awansu,

  • po opanowaniu specyfiki pracy możliwość awansu na Asystenta Kierownika Robót Wiertniczych,

  • pakiet medyczny.

  • Administratorem danych osobowych jest NAWITEL Sp. z o. o. sp. k. 55-040 Kobierzyce Atramentowa 10, NIP: 8991258205. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NAWITEL Sp. z o. o. sp. k. 55-040 Kobierzyce Atramentowa 10, NIP: 8991258205 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)