• Opole, opolskie

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku,umiejętność obsługi komputera (Exel, Outlook),
    - umiejętność obsługi narzędzi (młotek, wiertarka, wkrętarka, nitownica), Samodzielność, rzetelność, chęci do pracy i zaangażowanie , dbałości o powierzone mienie, dyspozycyjność.
    Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, regularnie wypłacane wynagrodzenie, grupowe ubezpieczenie na życie, finansowanie przez pracodawcę kursów i szkoleń , rozwijanie doświadczenia zawodowego, szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego, karta Multisport.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 600 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa, premia motywacyjna
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)