PTD PARTNER

Dostawca - Kurier

  • Umowa o pracę
    30-45 zł brutto / godz.
  • Kontrakt B2B
    30-45 zł netto (+ VAT) / godz.
  • Katowice, śląskie

Kurier

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Dodatkowa/dorywcza

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

PTD Partner jest niezależną firmą współpracującą z firmami takimi jak Glovo, Uber Eats, Stuart czy Xpress Delivery.
Cenimy Twój czas, dlatego grafik jest elastyczny i dostosowany do Twoich potrzeb. Cały proces rekrutacyjny odbywa się online, dzięki czemu załatwisz wszystkie formalności z domu.

Praca polega na odbieraniu zamówień z punktów gastronomicznych lub sklepów i dostarczaniu ich bezpośrednio do klientów. Każdy dostawca korzysta z aplikacji mobilnej, która informuje o nowym zamówieniu, wskazuje trasę do miejsca odbioru zamówienia oraz do klienta.

Dostawca ma pełną kontrolę nad swoim grafikiem – może pracować tyle godzin, ile chce, wybierając najbardziej dogodny dla siebie czas. Praca ta daje możliwość poznania miasta, interakcji z różnymi ludźmi oraz cieszenia się elastycznością, która pozwala na pogodzenie pracy z innymi obowiązkami. Pracujesz tyle ile chcesz!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zgłoś się do nas już dziś!

WAŻNE! Aby dołączyć do danej aplikacji oraz naszego zespołu i zostać podpiętym do floty, należy zarejestrować się przez poniższe linki rejestracyjne:

UBER EATS

uber.com/pl/pl/s/c/deliver/?invite_code=kvqb7gjc7jg7

GLOVO

couriers.glovoapp.com/pl/?utm_campaign=3PL-451&company=PTD%20Partner

STUART

stuart.com/pl/zostan-kurierem/ utm_source=fleet_partner&utm_medium=referral&utm_campaign=pl_fleet_partner_driver_poland&utm_term=ptdpartner&utm_content

PAMIĘTAJ! w polu „Referal/Osoba polecająca” wpisz PTDPARTNER

XPRESS DELIVERY

Dodatkowo, po zarejestrowaniu prosimy o kontakt, abyśmy mogli zweryfikować i aktywować Państwa konto.

Kontakt pod numerami telefonu: 570 987 862 / 602 656 787 lub napisz do nas na adres emailowy: kontakt@ptdpartner.pl

Zakres obowiązków

  • Odbieranie i dostarczanie posiłków/zakupów
  • Dostawy kurierskie małych przesyłek (Xpress Delivery)
  • Zabezpieczanie przesyłek przed ewentualnymi uszkodzeniami
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania

  • Minimum 18 lat (aplikacje Xpress Delivery oraz Stuart dostępne od 16 lat!)).
  • Pojazd: rower, skuter, hulajnoga, samochód - wybór należy do Ciebie.
  • Smartfon z dostępem do internetu.
  • Dowód osobisty lub paszport - wymagane do rejestracji.
  • Uczciwość, rzetelność i entuzjazm do pracy :)

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy B2B.
  • Wynagrodzenie od każdego zamówienia, łącznie z częścią stałą i zmienną.
  • Bezpłatny pakiet szkoleniowy.
  • Elastyczny grafik, dostosowany do twoich preferencji.
  • Pełne wsparcie i pomoc w trakcie wykonywania obowiązków.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u

System wynagrodzeń: premia za wyniki + prowizja + napiwki
Tryb wypłaty: do uzgodnienia
Dni pracy: Praca ma charakter elastyczny. Możliwość pracy od poniedziałku do niedzieli. Część etatu, dodatkowa / tymczasowa, pełny etat
Godziny pracy: elastyczny grafik
Możliwa praca w godzinach nocnych: tak

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PTD PARTNER ALICJA SLESICKA 80-462 Gdańsk Al. Jana Pawła II, 1E/32, NIP: 5792051753 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)