Grupa Progres Sp. z o.o.

Operator wózków widłowych

  • Łódź, łódzkie

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Grupa kapitałowa Progres (nr cert. 11005) to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

W chwili obecnej dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operatora Wózka Widłowego.

Miejsce pracy: Łódź - Nowy Józefów

Zakres obowiązków

  • Obsługa wózka widłowego - bocznego (wysokiego składowania)
  • Bieżące prace magazynowe,
  • Kontrola jakościowa i ilościowa towary,
  • Obsługa skanera,
  • Rozładunek/ załadunek transportów,
  • Przemieszczanie, zdejmowanie oraz układanie palet na półkach magazynowych,

Wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT -kat. I WJO- warunek konieczny,
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Doświadczenie powyżej 6 mies.

Oferujemy

  • Praca w nowoczesnym magazynie!
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Praca w systemie trzyzmianowym,
  • Administratorem danych osobowych jest Progres HR Poland 80-309 Gdańsk al. Grunwaldzka 411, NIP: 6040100389. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883 „Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, (zwana dalej Spółką). Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”
Dodana
Wygasa (za 29 dni)