• Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Specjalista ds. BHP i i p.poż

Zakres obowiązków

  • Monitorowanie i aktualizacja kluczowych wskaźników dotyczących bezpieczeństwa pracy oraz opracowywanie wymaganych raportów
  • Systematyczne identyfikowanie i eliminowanie zagrożeń zawodowych i wypadkowych
  • Wdrażanie i nadzorowanie realizacji procedur BHP
  • Przeprowadzanie szkoleń pracowników w zakresie BHP i p.poż.
  • Inicjowanie działań zmierzających do poprawy warunków BHP
  • Opracowywanie, wdrażanie działań i programów prewencyjnych w zakresie bezpieczeństwa pracy
  • Udział w ocenie ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach
  • Przeprowadzanie cyklicznych audytów BHP zgodnie z wewnętrznymi procedurami oraz raportowanie wyników
  • Przeprowadzanie postępowań powypadkowych, ustalanie przyczyn oraz okoliczności wypadków przy pracy, wprowadzanie działań zaradczych oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • Opiniowanie podejmowanych działań pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami BHP
  • Współpraca z zewnętrznymi organami nadzoru i kontroli (PIP, PIS, UDT)
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w zakresie badania środowiska pracy
  • Doradztwo w zakresie doboru wyposażenia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej na stanowiskach pracy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Postawa proaktywna

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dofinansowanie zajęć sportowych – karta MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna – Luxmed
  • Grupowe ubezpieczenie na życie – PZU
  • Parking dla pracowników
  • Świadczenie urlopowe
  • Administratorem danych osobowych jest FABRYKA AUTOMATÓW TOKARSKICH WE WROCŁAWIU S.A. 53-234 Wrocław Grabiszyńska 281, NIP: 8960000138. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FABRYKA AUTOMATÓW TOKARSKICH WE WROCŁAWIU S.A. 53-234 Wrocław Grabiszyńska 281, NIP: 8960000138 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 11 dni)