Inspektor nadzoru inwestorskiego (elektryk)

  • Poznań, wielkopolskie

Inspektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
  • Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE,doświadczenie - 2 lata,kosztorysowanie
  • Inne wymagania: Wykształcenie : średnie techniczne lub wyższe w zakresie elektrotechniki, inżynierii elektrycznej, elektroenergetyki;
    Uprawnienia:budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń; przynależność do właściwej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa;
    Oczekiwania mile widziane: obsługa komputera w zakresie pakietu MS OFFICE i programu MS Project;
    Inne: znajomość przepisów ustawy Prawo Budowlane oraz przepisów wykonawczych, dobra organizacja czasu pracy, posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa do klauzuli POUFNE(w przypadku braku poświadczenia bezpieczeństwa wyrażenie zgody na realizację procedury związanej z jego uzyskaniem),
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 700 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Brutto (wynagrodzenie zasadnicze wraz z premią regulaminową)
    + dodatek za wysługę lat pracy
    +13 pensja
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)