• Bielsko-Biała, śląskie

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Oscar Meble to firma rodzinna posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie w branży meblarskiej. Kierunkowe wykształcenie, poparte praktyką owocuje tym, że meble które tworzymy charakteryzuje wysoka jakość wykonania i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Zatrudnimy osobę na stanowisku Sprzedawca w salonie meblowym, z doświadczeniem w sprzedaży mebli

Miejsce pracy: Bystra ul. Szczyrkowska 134 (trasa Bielsko-Biała - Szczyrk )

Zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klienta w salonie meblowym i wyposażenia wnętrz,
  • przyjmowanie towarów i sprawdzanie dokumentacji,
  • przyjmowanie zamówień od klientów i nadzór nad ich realizacją,
  • tworzenie ofert oraz wycen,
  • sprzedaż produktów z oferty salonu,
  • dbałość o estetykę ekspozycji i należy wygląd salonu,
  • doświadczenie w sprzedaży w branży meblarskiej,
  • wysoka kultura osobista,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • kreatywność i dobra organizacja pracy.

Wymagania

  • umiejętność obsługi komputera,
  • znajomość rynku i trendów branży wyposażenia wnętrz,
  • umiejętności dekoratorskie będą dodatkowym atutem,

Oferujemy

  • pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • motywujące warunki pracy oraz płacy,
  • szkolenia branżowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji,
  • miłą atmosferę w pracy.
  • Administratorem danych osobowych jest "Oscar Meble" Rafał Śleziak 43-360 MESZNA WSPÓLNA, 37, NIP: 9372221274. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "Oscar Meble" Rafał Śleziak 43-360 MESZNA WSPÓLNA, 37, NIP: 9372221274 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 25 dni)