Electris

Specjalista ds. logistyki

  • Białka, małopolskie pow. suski

Logistyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

ELECTRIS jest dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną, działającą na rynku międzynarodowym, specjalizującą się w produkcji elementów miedzianych m.in. dla przemysłu elektroenergetycznego, transportowego oraz lotniczego.

Zakres obowiązków

Do głównych zadań na stanowisku należy:

  • Organizacja i nadzór nad realizacją wysyłek do klientów

  • Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej i wysyłkowej oraz dokumentów dla potrzeb rozliczeń księgowych

  • Organizacja potrzeb transportowych w firmie

  • Praca w systemie ERP

  • Przygotowywanie raportów i analiz

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane ekonomiczne, logistyczne

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziana znajomość obrotu dokumentów sprzedażowych, magazynowych

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Systematyczność, skrupulatność

Oferujemy

  • Ciekawą i rozwijającą pracę

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wiedzy i umiejętności

  • Możliwość praktycznego poznania najnowszych technologii stosowanych w przemyśle

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Służbowy telefon
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ELECTRIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Białce 620, 34-220 Maków Podhalański, moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Specjalisty ds. logistyki
  • Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ELECTRIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Białce 620, 34-220 Maków Podhalański, moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia bieżącej rekrutacji."

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na interesujące nas oferty.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)