• Radzyń Podlaski, lubelskie pow. radzyński

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków

- rozładunek i sprawdzanie prawidłowości oznaczeń partii surowców i opakowań przyjmowanych do magazynu

- wydawanie surowców i opakowań na produkcję

- wydawanie i załadunek wyrobów gotowych do transportu

- przygotowywanie dokumentacji po załadunku wyrobów gotowych

Wymagania

- aktualne uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT)

- umiejętność obsługi komputera

- znajomość gospodarki magazynowej

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Dobrą atmosferę pracy

- Wsparcie doświadczonych pracowników

- Atrakcyjne premie

- Wyjazdy integracyjne

- Pakiet socjalny (m.in. świadczenia świąteczne, MultiSport „wczasy pod gruszą”)

  • Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Dr Gerard sp. z o.o. z siedzibą w Międzyrzecu Podlaskim, przy ul. Radzyńskiej 9, 21-560 Międzyrzec Podlaski. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dr Gerard Sp. z o.o. 21-560 Międzyrzec Podlaski Radzyńska 9, NIP: 5252562697 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 14 dni)