Karmello

Dostawca wyrobów czekoladowych

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Karmello to polska firma powstała z zamiłowania do czekolady i pasji tworzenia specjałów, których smaku nigdy się nie zapomina. W znajdującej się Bielsku-Białej nowoczesnej fabryce dbamy o zgodność wszelkich procesów z opracowanym i wdrożonym systemem HACCP. Produkując nasze wyroby w sposób tradycyjny, ręczny, staramy się nadać im innowacyjną formą oraz atrakcyjny wygląd. Naszym celem jest uświadomienie wszystkim, jak tak naprawdę powinna smakować prawdziwa czekolada. Firma posiada sieć sklepów oraz kawiarni i pijalni czekolady zlokalizowanych w galeriach handlowych oraz centrach miast turystycznych.

Firma produkcyjna z branży spożywczej poszukuje kandydata na stanowisko:

KIEROWCA - DOSTAWCA

Zakres obowiązków

  • załadunek towaru przed trasą,
  • wykonywanie dostaw towarów na terenie Polski (zgodnie z ustalonym harmonogramem - trasy jednodniowe),
  • dbałość o stan techniczny powierzonych pojazdów

Wymagania

  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych,
  • punktualność, dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • stabilne, terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • atrakcyjne oferty ubezpieczenia grupowego,

  • imprezy integracyjne.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Dowiedz się więcej o pracodawcy

  • Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji godnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Karmello Rafał Dobrzański , ul. Gen. Maczka 9 , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5471018864zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)