• Bielsko-Biała, śląskie

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Operator CNC

Michasiów Metal-Max Sp. z o.o - Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na rynku krajowym i europejskim.
Oferujemy pracę osobom chcącym wykorzystać posiadane umiejętności, wiedzę oraz  posiadany potencjał twórczy. Oferujemy aktywny udział w tworzeniu przyszłości przedsiębiorstwa i wszechstronny rozwój.
Jako firma rodzinna, jesteśmy dalecy od sztywnych, hierarchicznych struktur i anonimowości.
Staramy się, żeby nasi Pracownicy dobrze czuli się ze sobą w pracy, byli zgranym zespołem zorientowanym na wspólne cele, czerpiąc radość i satysfakcję z ich osiągania.

Zakres obowiązków

  • obsługa obrabiarek CNC
  • wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną
  • kontrola i pomiar detali za pomocą narzędzi pomiarowych
  • dobór odpowiednich narzędzi skrawających
  • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy

Wymagania

  • znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych
  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn CNC
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy

  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w certyfikowanych szkoleniach
  • możliwość rozwoju oraz awansu w ramach struktury firmy
  • benefity: pakiet ubezpieczenia grupowego, karta Multisport
  • Karta MultiSport
  • Parking dla pracowników
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest MICHASIÓW METAL-MAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 43-300 Bielsko-Biała Piekarska 211, NIP: 9372740330. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: MICHASIÓW METAL-MAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, 43-300 Bielsko - Biała, ul. Piekarska 211, NIP: 9372740330 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)