• Świecie, kujawsko-pomorskie pow. świecki

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładając wyjątkowych starań – dla koleżanek i kolegów oraz naszych partnerów – nasi pracownicy rozwijają naszą pasję skutecznego działania i przyczyniają się do sukcesu Mondi.

Zakres obowiązków

  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń w zakresie elektrycznym,

  • Remonty i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych,

  • Analizowanie przyczyn i usuwanie skutków awarii maszyn i urządzeń,

  • Demontaż i montaż urządzeń automatyki przemysłowej,

  • Konserwacja, modernizacja maszyn,

  • Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnych,

  • Praca w systemie zmianowym.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne – elektryk, elektronik, automatyk,

  • Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych,

  • Aktualne uprawnienia SEP „E” do 1 kV,

  • Znajomość zagadnień dotyczących obsługi maszyn i urządzeń na produkcji,

  • Mile widziana znajomość sterowników PLC-Siemens, Beckhoff, falowników-Lenze, serwonapędów,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilna współpraca u światowego lidera produkcji opakowań,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania praktycznego doświadczenia,

  • Niezbędne szkolenia wdrożeniowe i wsparcie doświadczonych kolegów w procesie adaptacji zawodowej,

  • Praca w zgranym zespole ludzi wspierających się nawzajem.

Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz…

Skontaktuj się z nami!

  • Administratorem danych osobowych jest "MONDI BAGS ŚWIECIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 86-100 Świecie ul. Bydgoska 12, NIP: 5591808830. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "MONDI BAGS ŚWIECIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 86-100 Świecie ul. Bydgoska 12, NIP: 5591808830 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)