Randstad Polska Sp. z o.o.

Mechanik maszyn budowlanych

  • Kielce, świętokrzyskie

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jesteś mechanikiem maszyn budowlanych z doświadczeniem i szukasz stabilnego zatrudnienia w renomowanej firmie?

Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy.

Zakres obowiązków

  • serwis maszyn budowlanych marki CATERPILLAR®,
  • dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych,
  • stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki
  • Wykształcenie średnie techniczne, wykształcenie wyższe będzie atutem;
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w grupie
  • Podstawowa znajomość słownictwa angielskiego technicznego.

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 (wolne weekendy)
  • niezbędne narzędzia pracy: van serwisowy, laptop, tel. komórkowy
  • szkolenia techniczne i produktowe - średnio 70 godzin rocznie
  • premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego
  • szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz oszczędnościowy etc.,
  • dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 22 dni)