• Jelenia Góra, dolnośląskie pow. Jelenia Góra

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o stabilnej pozycji rynkowej przyjazną pracownikom. Zajmujemy się automatyką przemysłową ( produkcją i serwisem) produkcją systemów IML, serwisem wtryskarek, relokacją maszyn i urządzeń. Nasze rozwiązania techniczne zdobyły wielokrotnie wyróżnienia i nagrody na Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu konstruktorskiego Konstruktora Robotyka-Automatyka.

Zakres obowiązków

  • Projektowanie maszyn, urządzeń i elementów mechaniki (automatyka przemysłowa)
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej
  • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w istniejących i nowych konstrukcjach
  • Kontrola powykonawcza nowych maszyn (testy)
  • Samodzielne prowadzenie projktów z zakresu automatyzacji produkcji

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne, kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn i Urządzeń / pokrewne - warunek konieczny
  • Znajomosć oprogramowania CAD 3D (preferowany Solid Works) - warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość podstaw konstrukcji maszyn przemysłowych oraz technologii wytwarzania części maszyn w produkcji jednostkowej - warunek konieczny
  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Kreatywność, dokładność, komunikatywność, zdolność planowania własnego czasu pracy
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmie.
  • Udział przy wdrażaniu nowych, innowacyjnych technologii
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Administratorem danych osobowych jest KM-SYSTEM Mariusz Chmielewski Krzysztof Słowik S.C. 58-500 Jelenia Góra SPÓŁDZIELCZA 54, NIP: 6112543648. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KM-SYSTEM Mariusz Chmielewski Krzysztof Słowik S.C. 58-500 Jelenia Góra SPÓŁDZIELCZA 54, NIP: 6112543648 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)