VEMMIO SP. Z O.O.

Kierownik instalacji elektrycznych i teletechnicznych / budowy / projektu / koordynator

  • Śląskie

Inżynier budowy

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Kierownik

Firma VEMMIO od ponad 14 lat zajmuje się projektowaniem, wykonywaniem instalacji elektrycznych, niskoprądowych oraz systemami automatyki przemysłowej. Nasze instalacje wykonywaliśmy i wykonujemy m.in dla: Brembo, Michelin, Danone, PGNiG Siekierki, Veolia EC3, Arcelor Mittal, Castorama, Ikea, Leroy Merlin, Saint Gobain, Grupa Drosed, Goodman, Raben, CWS-Boco, PKP, Auschwitz, DB Schenker, Pepsico, oraz w licznych centrach handlowych, obiektach biurowych i halach magazynowych.

Firma elektryczna zajmująca się wykonywaniem instalacji elektrycznych, instalacji ppoż i automatyką na terenie śląska, oferuje pracę na stanowisku kierownik instalacji elektrycznych i teletechnicznych / kierownik projektu.

Praca z możliwością rozwoju. Umowa B2B lub o pracę, atrakcyjne rozliczenia.

Praca na terenie woj. Śląskiego.

UWAGA - jeśli nie masz uprawnień budowlanych a czujesz, że umiesz kierować i zarządzań robotami - zgłoś swoją kandydaturę.

Zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją projektów instalacji elektrycznych i teletechnicznych

  • weryfikacja zapotrzebowania na materiał, sprzęt, personel

  • wyznaczanie zadań dla podległych zespołów

  • planowanie prac z wyprzedzeniem

  • uczestnictwo w naradach koordynacyjnych na budowach

  • sprawdzanie poprawności, jakości oraz postępu robót w odniesieniu do dokumentacji technicznej/projektowej

  • nadzór nad jakością i ilością wykonanej pracy przez zespoły pracowników na budowach

  • udział w procesie rozliczania robót

  • udział w procesie przygotowania dokumentacji odbiorowej i powykonawczej

  • przygotowywanie przerobów

  • analiza kosztów budowy

Wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • uprawnienia budowlane do kierowania pracami elektrycznymi

  • doświadczenie w wykonywaniu zawodu : instalacje elektryczne i teletechniczne niskoprądowe (m.in: SSP, DSO, LAN, CCTV, KD, SSWiN )

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3m

  • uprawnienia SEP

  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej, pakietu MS Office

  • odpowiedzialność, uczciwość, sumienność, słowność i terminowość w powierzonych zadaniach

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy z ludźmi na budowach

  • umiejętność rozwiązywania problemów na budowach

  • prawo jazdy kat.B

  • efektywność w działaniu

  • dbanie o interes firmy

Mile widziane:

  • znajomość AutoCAD

  • umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych

  • uprawnienia UDT na wózki podnośnikowe

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Umowę o pracę

  • Samochód

  • Komputer + telefon

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Liczne szkolenia udoskonalające zawodowo

  • Atrakcyjny sposób rozliczania

Praca idealna dla ludzi chcących się rozwijać.

Proszę dzwonić w godzinach od 8 do 18, ewentualnie prośba o SMS z informacją.

  • Administratorem danych osobowych jest VEMMIO SP Z O O 40-778 Katowice ul. Bałtycka 186/4,, NIP: 6342818818. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VEMMIO SP Z O O 40-778 Katowice ul. Bałtycka 186/4,, NIP: 6342818818 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)