Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Internetowego

  • praca zdalna, podlaskie pow. Suwałki

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Firma Salag jest jedenym z liderów w produkcji paneli podłogowych, ściennych, desek tarasowych i listew przypodłogowych.

Dołącz do naszego zespołu jako Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Internetowego!

Firma Salag, jeden z liderów w produkcji paneli podłogowych, ściennych, desek tarasowych i listew przypodłogowych, poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Obsługi Klienta Internetowego.

Jeśli jesteś pełen energii, cenisz sobie rozwój i chcesz pracować w firmie, która stawia na innowacje, to jest to oferta dla Ciebie!

Chcesz dołączyć do zespołu pełnego pasji i zaangażowania? Wyślij swoją aplikację na adres ukryty pod przyciskiem "Aplikuj" z dopiskiem „Młodszy specjalista ds. obsługi klienta internetowego”.

Zakres obowiązków

Twoje zadania:

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami poprzez telefoniczną i mailową obsługę.
  • Profesjonalne doradztwo – od przedstawienia wycen po udzielanie odpowiedzi na pytania techniczne.
  • Dbanie o nasz sklep internetowy – podstawowa obsługa w zakresie SEO, analiza konkurencji, zarządzanie banerami i promocjami.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy z platformami takimi jak WordPress czy PrestaShop.
  • Podstawowa znajomość SEO.
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta i pozyskiwaniu nowych klientów.
  • Mile widziane zainteresowania związane z wykończeniem wnętrz, czy infrastruktury ogrodowej.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Praca zdalna
  • Kartę Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie i atrakcyjne zniżki na nasze produkty.
  • Szkolenia branżowe, dzięki którym stale będziesz się rozwijać.
  • Administratorem danych osobowych jest SALAG sp. z o.o., 16-400 Suwałki, ul. Szafirowa 5, NIP: 8441941084. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SALAG sp. z o.o., 16-400 Suwałki, ul. Szafirowa 5, NIP: 8441941084 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)