• Sulejów, łódzkie pow. piotrkowski

Asystent zarządu

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

ASYSTENT/KA ZARZĄDU

Firma Zakład Ceramiki Budowlanej "OWCZARY"  funkcjonuje nieprzerwanie od 45 lat. Jest największym w kraju producentem ceramiki budowlanej w 100% z Polskim kapitałem. Produkcję opieramy na najnowocześniejszej technologii i własnym surowcu. Posiadamy również własną flotę pojazdów ciężarowych.

Wzbogacając i rozwijając zespół naszych pracowników, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Owczary (pow. Opoczyński)

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie kompleksowego wsparcia pracy Zarządu i biura spółki w codziennych obowiązkach i projektach,
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań, monitorowanie terminów i przypominanie o ważnych zadaniach,
  • Przygotowywanie materiałów wspierających pracę Zarządu, prezentacji oraz tłumaczeń,
  • Organizacja i obsługa spotkań, wyjazdów służbowych i firmowych,
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, zarządzanie informacjami poufnymi, tworzenie pism
  • Współpraca z innymi zespołami firmy oraz bliska współpraca z Kierownikami raportującymi do Zarządu
  • Wsparcie w obszarze prawidłowej komunikacji biznesowej,
  • Dbałość nad kompleksowym obiegiem dokumentów,
  • Bieżące zadania zlecone przez Zarząd

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Dobra znajomość Pakietu Office – szczególnie Excel, PowerPoint,
  • Samodzielność, rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętności organizacyjne, zdolność przewidywania i zapobiegania problemom ,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zdolność do ustalania priorytetów,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, nienaganna prezencja, dyskrecja,
  • Umiejętność pracy w warunkach stresu i pod presją czasu,

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • długofalową współpracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt również pod numerem telefonu.

  • Administratorem danych osobowych jest ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ "OWCZARY" R.E.R. STĘPIEŃ SP.J. 26-341 MNISZKÓW Owczary 28c, NIP: 7680007682. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ "OWCZARY" R.E.R. STĘPIEŃ SP.J. 26-341 MNISZKÓW Owczary 28c, NIP: 7680007682 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 6 dni)