Apteka Gemini

Magister Farmacji

  • Puck, pomorskie pow. pucki

Farmaceuta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Apteki pod marką Gemini to wyjątkowe miejsce zarówno dla pacjenta, jak i dla pracownika. Każda apteka tworzy zgrany zespół złożony z profesjonalistów i pasjonatów. Możesz mieć pewność pracy z szerokim asortymentem i najnowszymi produktami. Dzięki temu dbamy jednocześnie o komfort opieki nad pacjentem, jak i Twój rozwój.

Czego możesz się spodziewać?

◉ dynamiki pracy – z jednej strony pracujesz w dużym zespole, z drugiej – z wieloma Pacjentami,
◉ dla nas to Ty jesteś ekspertem – wierzymy w Twoją fachową wiedzę, dlatego każdemu Pacjentowi możesz poświęcić tyle czasu, ile - potrzebujesz i to Ty decydujesz co mu doradzisz,
◉ dajemy Ci do dyspozycji szeroki asortyment – dbamy o dostępność leków, w tym również nowinek rynkowych,
◉ stawiamy na Farmaceutów – dajemy spectrum możliwości rozwoju,
◉ dbamy o Twoje bezpieczeństwo – we wszystkich aptekach okienka apteczne wyposażone są w szyby zamontowane na stałe,
◉ patrzymy w przyszłość – nie boimy się zmian i chętnie wprowadzamy innowacje.

Zakres obowiązków

  • obsługa pacjentów na wysokim poziomie wraz ze stosowaniem przeglądów lekowych i sprawowaniem opieki farmaceutycznej,
  • retaksacja,
  • sporządzanie leków recepturowych,
  • zapewnienie rotacji magazynu,
  • realizacja wyznaczonych celów,
  • wykonywanie zadań powierzonych przez kierownika apteki.

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • wyższego wykształcenia farmaceutycznego,
  • czynnego prawa do wykonywania zawodu,
  • otwartości i empatii w pracy z Pacjentem,
  • samodzielności w organizacji własnej pracy,
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia – apteki pod marką Gemini są na rynku ponad 30 lat i wciąż się rozwijają,
  • wysokie standardy etyczne pracy farmaceuty,
  • wsparcie w relokacji (czasowej i stałej),
  • możliwości rozwoju kompetencji menedżerskich,
  • szkolenia specjalistyczne,
  • udział w ciekawych projektach rozwijających dodatkowe umiejętności,
  • dużą samodzielność pracy,
  • pracę w zgranym zespole,
  • benefity pozapłacowe: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy językowej eTutor, umożliwiającej naukę języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego wraz z bezpłatnym dostępem dla bliskiej osoby, program poleceń pracowniczych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karnety na siłownię
  • Program poleceń pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest Gemini Polska Sp. z o.o 80-309 Gdańsk ul. Al. Grunwaldzka 411, NIP: 5223051066. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gemini Polska Sp. z o.o 80-309 Gdańsk ul. Al. Grunwaldzka 411, NIP: 5223051066 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)