Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa

Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży

  • Kontrakt B2B
    10 000-15 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

Agent ubezpieczeniowy

Kontrakt b2b

Pełny etat

Kierownik

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Sprzedaży. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż ubezpieczeń grupowych na życie na wyznaczonym terenie. Praca ma charakter mobilny, co daje możliwość aktywnego działania w terenie. Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, dynamiczną i posiadasz doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, to ta oferta jest dla Ciebie!

Dołącz do naszego zespołu i razem z nami buduj sukces firmy.

Zakres obowiązków

  • praca i odpowiedzialność na powierzonym portfelu klientów,
  • identyfikacja potrzeb klientów oraz dobór dopasowanych produktów,
  • głównym celem będzie sprzedaż ubezpieczeń grupowych,
  • sprzedaż i promocja produktów własnych NAU (ubezpieczenia, pożyczki, abonamenty, karty paliwowe),
  • realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie.

Wymagania

  • preferowane doświadczenie min. rok w sprzedaży bezpośredniej ( w branży: ubezpieczeniowej lub finansowej),
  • chęć wykonywania samodzielnej pracy w terenie oraz prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętności w nawiązywaniu relacji z klientami oraz budowaniu długotrwałej współpracy,
  • samodzielność w działaniu i realizowanie celów sprzedażowych,
  • zdolność organizacji i zarządzania czasem swojej pracy,
  • chęć do zdobywania i poszerzania wiedzy ze znajomości ubezpieczeń,
  • pasja do pracy z ludźmi i rozwijania swojego potencjału zawodowego,
  • umiejętność zarządzania czasem i skuteczne planowanie działań.

Oferujemy

  • wynagrodzenie stałe (przez pierwsze trzy miesiące podstawa wynosi 10 000 zł brutto) oraz motywującym systemem premiowy uzależniony od realizacji targetów,
  • PORTFEL KLIENTÓW oraz konkurencyjne produkty z kilku Towarzystw Ubezpieczeniowych,
  • pakiet świadczeń: opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny LuxMed, karta sportowa MultiSport i ubezpieczenia grupowego,
  • pełne wdrożenie oraz dostęp do szkoleń produktowych,
  • SAMOCHÓD SŁUŻBOWY WRAZ Z KARTĄ PALIWOWĄ,
  • oferujemy innowacyjny system do sprzedaży i obsługi polis ubezpieczeniowych,
  • konkursy za najlepszą sprzedaż (wycieczki zagraniczne, vouchery, nagrody pieniężne),
  • spotkania sieci raz na kwartał,
  • nagrody jubileuszowe,
  • klub NAU ( e- bony, zniżki na karty paliwowe, portfel NAU),
  • przyjazne środowisko pracy, gdzie liczy się Twój pomysł i inicjatywa.
  • Administratorem danych osobowych jest Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A. 00-379 Warszawa Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, NIP: 5252100353. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A. 00-379 Warszawa Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, NIP: 5252100353 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)