• Krosno, podkarpackie pow. Krosno

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Operator obrabiarek CNC

Miejsce pracy: siedziba firmy Krosno

Zakres obowiązków

  • Programowanie i obsługa maszyn CNC do obróbki metali ( zaginarki do blach, krawędziarki, giętarki do rur i profili)
  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym oraz kartą technologiczną
  • Kontrola jakości produkowanych detali

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Znajomość posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Dokładność, sumienność, umiejętności manualne
  • Preferowane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy

  • Stabilną pracę stacjonarną na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy
  • Udział w procesie produkcji konstrukcji stalowych i elementów
    Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Administratorem danych osobowych jest Spółdzielnia SIP ZPCh 38-400 Krosno ul. Czajkowskiego 82, NIP: 6840000933. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółdzielnię SIP ZPCH zawartych w CV na potrzeby obecnej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.”
Dodana
Wygasa (za 28 dni)