• Umowa o pracę
    14 000-15 000 zł brutto / mies.
  • Holandia zagranica

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Lakiernik

Lakiernik, Bezpośrednio, Holandia, 14-15 tys PLN mies., bez języka

Bez pośredników, stabilne, długoterminowe zatrudnienie dla lakierników, nie wymagamy znajomości języka obcego.

Zakres obowiązków

Do zadań naszych pracowników należy:

• Oklejanie

• Usuwanie lakieru z kadłuba chemicznie lub mechanicznie (maszynka oscylacyjną)

• Mycie i przygotowanie do malowania

• Malowanie, wyklejanie grafiki

• Polerowanie

Wymagania

Jeżeli jesteś lakiernikiem, masz doświadczenie i chciałbyś zobaczyć jak wygląda malowanie samolotów pasażerskich to zapraszamy.

Oferujemy

Nasza oferta:

• Stawka początkowa: 16.13 EUR brutto (13.50 EUR netto) za godzinę pracy,

• Długoterminowe zatrudnienie,

• Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne,

• Podatki, składki emerytalne odprowadzane w Holandii,

• Bezpłatne zakwaterowanie, z dostępem do Internetu, w pokojach max. 2 osobowych,

• Praca w ogrzewanych hangarach,

• Zaplanowane, regularne zjazdy do Polski (30 dni pracy 10 dni wolnego),

• Pomoc przy załatwianiu urzędowych formalności, wizyty u lekarza itp.,

• Zapewniamy odzież robocza i wszelkie niezbędne narzędzia do pracy,

• Czas pracy 50 i więcej godzin w tygodniu

Chcesz zobaczyć jak wygląda nasza praca? Znajdź Maas Aviation na youtube.

Na każdym etapie pracy doświadczeni pracownicy pomagają ‘’młodszym ‘’ kolegom, wewnętrzny system szkoleń daje możliwość rozwoju zawodowego i finansowego.

Pracujemy na zmiany w grupach 6- 8 osobowych, większość ekipy z Polski, nie wymagamy znajomości języka obcego.

Zainteresowany? Prosimy o wysłanie CV lub o kontakt telefoniczny:

msymonowicz@maasaviation.com tel. 665 307 270

tglowacki@maasaviation.com tel. 517 803 880

Kim jesteśmy?

Maas Aviation – lider branży na rynku lakiernictwa samolotowego, od 35 lat świadczymy usługi dla naszych klientów na najwyższym poziomie. Prowadzimy swoją działalność w 11 hangarach lakierniczych wyposażonych w najnowsze rozwiązania technologiczne, ze szczególnym uwzględnieniem jakości oraz bezpieczeństwa. Operujemy w Holandii, na Litwie, w Niemczech oraz USA. Aktualnie poszukujemy lakierników przemysłowych, samochodowych, meblowych do pracy w Holandii.

  • Administratorem danych osobowych jest Maas Aviation B.V. 6199 AC Maastricht Horsterweg 25 Maastricht (Netherlands), NIP: NL 806348380L01. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Maas Aviation B.V. 6199 AC Maastricht Horsterweg 25 Maastricht (Netherlands), NIP: NL 806348380L01 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)