Opony Rybka sp. z o.o.

Mechanik / Wulkanizator

  • Żory, śląskie pow. Żory

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Firma z ponad 50-letnią historią w branży Oponiarskiej.

Firma zajmuje się obsługą w zakresie ogumienia, wulkanizacji oraz mechaniki pojazdowej. Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami oraz flotami. Firma stawia na ciągły rozwój jak i warsztatu tak i pracownika aby być zawsze o krok przed konkurencją.

Zatrudnimy doświadczonego Mechanika, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę w zakresie napraw samochodów, osobowych a w sezonie wiosennym oraz jesiennym za wymiany oraz naprawy opon w pojazdach osobowych.

Zakres obowiązków

  • Diagnostyka i naprawa samochodów.
  • Naprawa i wymiana uszkodzonych części, takich jak skrzynie biegów, układy hamulcowe, zawieszenia, układy wydechowe, chłodzenia i inne podzespoły.

  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych po naprawach w celu upewnienia się, że wszystkie problemy zostały usunięte i pojazd jest sprawny.

  • Wykonywanie regularnych przeglądów technicznych, w tym wymiana oleju, filtrów, płynów eksploatacyjnych, świec zapłonowych i innych elementów wymagających okresowej konserwacji.

  • Wykonywanie wymiany opon w pojazdach osobowych.

  • Montaż i demontaż opon oraz felg.
  • Prowadzenie dokładnej dokumentacji dotyczącej wykonanych napraw, przeglądów oraz zastosowanych części zamiennych.
  • Udział w szkoleniach i kursach doskonalących, aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami w branży motoryzacyjnej.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Mechanika.

  • Doświadczenie w pracy z różnymi typami pojazdów, w tym osobowymi, dostawczymi i ciężarowymi.

  • Znajomość nowoczesnych systemów diagnostycznych oraz umiejętność korzystania z narzędzi do diagnostyki komputerowej.

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz elastyczność w działaniu.

  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziane kategorie C i E).

    Mile widziane:
    - Umiejętność pracy pod presją czasu oraz elastyczność w działaniu.
    - Doświadczenie w pracy z pojazdami elektrycznymi i hybrydowymi.

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat, gwarantująca stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, zgodne z doświadczeniem i umiejętnościami.

  • System premiowy uzależniony od osiągniętych wyników i zaangażowania.

  • Regularne szkolenia i kursy, umożliwiające poszerzanie wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności.

  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Dostęp do najnowszych technologii w branży motoryzacyjnej.
  • Administratorem danych osobowych jest Opony Rybka sp. z o.o. 44-240 Żory KOŚCIUSZKI 112, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Opony Rybka sp. z o.o. 44-240 Żory KOŚCIUSZKI 112, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)