Lambda S.A.

Zbrojarz, praca od zaraz, darmowe przeloty

  • Francja zagranica

Betoniarz, Zbrojarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku budowlanym od 31 lat. Zrealizowaliśmy ponad 3000 projektów w 11 krajach. Aktualnie realizujemy projekty w Szwecji, Francji i Niemczech.
Wykonujemy przedsięwzięcia w zakresie robót żelbetowych, wykończeniowych oraz izolacyjnych. Realizujemy duże i ciekawe kontrakty np. tunele, mosty, stacje metra czy oczyszczalnie.

Znane na świecie projekty, które tworzyliśmy to m.in: tunel pod skocznią w Innsbrucku, elektrownia atomowa w Olkiluoto, stacje metra w Helsinkach i Sztokholmie, Centrum badawcze CERN w Genewie, linia szybkich kolei TGV we Francji oraz tunele pod Alpami francuskimi.

Obecnie poszukujemy pracowników na:

Stanowisko: Zbrojarz

Miejsce pracy: Francja-Grenoble (Saint Jean de Maurienne)

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie konstrukcji stalowych, zbrojenia, szkielety, siatki zbrojeniowe,

  • Przygotowanie konstrukcji betonowych i żelbetowych,

  • Budowa linii szybkiej kolei na odcinku Lyon (Francja) - Turyn (Włochy).

Wymagania

  • Doświadczenie w pracach zbrojarskich,

  • Umiejętność czytania rysunku zbrojarskiego,

  • Umiejętność kręcenia długimi cęgami (wymóg konieczny).

Mile widziane:

  • Uprawnienia na zwyżki.

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu za granicę,

  • Bezpłatne zakwaterowanie: mieszkanie/dom w wysokim standardzie (pokoje dwuosobowe, Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv),

  • Codzienny transport na budowę i z powrotem,

  • Narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,

  • Polską umowę o pracę na 32 miesiące z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę,

  • Możliwość otrzymania zaliczki w pierwszym miesiącu pracy.

Zatrudniamy również obywateli Ukrainy pod warunkiem posiadania Karty stałego pobytu lub statusu rezydenta długoterminowego.

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych jest Lambda S.A. z siedzibą w Łódź 91-223, Morgowa 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lambda S.A., Łódź 91-223, Morgowa 9, NIP: 7260001069 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)