Grupa Kapitałowa IGLOTEX

Inspektor/Specjalista ds. BHP

  • Skórcz, pomorskie pow. starogardzki

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności mrożonej z własnym zapleczem produkcyjnym. Jesteśmy niekwestionowanym liderem specjalizującym się w dystrybucji produktów mrożonych, chłodzonych, towarów suchych oraz ryb i owoców morza – zarówno w kanale detalicznym jak i gastronomicznym. W swoich strukturach posiadamy 19 oddziałów dystrybucyjnych, 6 cross-docków oraz 3 zakłady produkcyjne. Obecnie zatrudniamy łącznie około 3000 wykwalifikowanych pracowników na terenie całego kraju.

Zakres obowiązków

Zadania na stanowisku:

  • przeprowadzanie, dokumentowanie wyników kontroli warunków pracy i opracowywanie na jej podstawie planów działań korygujących,
  • monitorowanie przestrzegania przez pracowników przepisów i zasad BHP,
  • konsultowanie i doradzanie kierownictwu w kwestiach bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • prowadzenie szkoleń w dziedzinie bhp,
  • monitorowanie respektowania wewnętrznych procedur, dokumentacji, ocen ryzyk zawodowych, instrukcji zgodnie z wymogami przepisów BHP,
  • prowadzenie postępowań powypadkowych, w tym nadzór nad realizacją wniosków i środków profilaktycznych wraz z weryfikacją skuteczności wdrożonych zaleceń
  • sporządzanie raportów, analiz stanu bezpieczeństwa, sprawozdań do GUS, ZUS,
  • udział w prowadzonych projektach i inwestycjach na rzecz poprawy poziomu dobrostanu pracowników,
  • współpraca z laboratoriami, ośrodkami szkoleniowymi, oraz zewnętrznymi organami nadzoru i kontroli (PIP, PIS, UDT),

Wymagania

Zapraszamy, jeśli:

  • wykształcenie branżowe (tytuł Technika BHP lub ukończone studia jednolite/podyplomowe na kierunku BHP )
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym
  • znasz praktycznie przepisy BHP i ochrony przeciwpożarowej
  • posiadasz prawo jazdy kat.B (mile widziane)
  • masz aktualne uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej ( mile widziane )
  • masz nastawienie na współpracę, efektywność, odpowiedzialność, proaktywność.

Oferujemy

Możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia),
  • wsparcie w procesie adaptacji oraz przyjazną atmosferę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem branży FMCG,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.
  • możliwość przystąpienia do PPE.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny IGLOTEX S.A. w Skórczu, ul. Leśna 2;83-220 Skórcz

  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy

  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

    Klauzula informacyjna

    1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex S.A. ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz

    2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.

    3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom których dane dotyczą przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

    4. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz na stronie po kliknięciu „APLIKUJ” jednakże przed złożeniem aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Kapitałowa Iglotex 83-220 Skórcz ul. Leśna 2, NIP: 5921975644 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)