• Jawczyce, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

WUZETEM to producent komponentów do układów wtryskowych stosowanych w silnikach wysokoprężnych, działający od 1951 roku pod własną, rozpoznawalną marką na światowym rynku części zamiennych (Automotive Aftermarket). Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową

Zatrudnimy na stanowisko:

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ

Miejsce pracy: Warszawa

Dni pracy: dni robocze (poniedziałek – piątek) w wybranych systemach czasu pracy również soboty

Godziny pracy: 7:00-15:00 lub w systemie zmianowym 7:00-19:00 i 19:00-7:00

System wynagrodzenia:

wynagrodzenie godzinowe + premia kwartalna

W wybranych systemach czasu pracy: dodatek specjalny za pracę w systemie od poniedziałku do soboty + dodatek za pracę w godzinach nocnych

Tryb wypłaty: Miesięczna

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

  • Ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki metali;
  • Ocena stanu i wymiana narzędzi obróbczych;
  • Wprowadzanie korekt do programów obróbczych;
  • Realizacja pomiarów wytworzonych wyrobów zgodnie z planem kontroli;
  • Konserwacja maszyn, usuwanie prostych usterek.

Wymagania

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

Mile widziane:

  • Znajomość obsługi urządzeń do obróbki skrawaniem w metalu lub gotowość do przyuczenia w tym zakresie.
  • Znajomość narzędzi i przyrządów pomiarowych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną w LuxMed;
  • Dofinansowanie do programu sportowego Benefit Systems;
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • Pełne zaplecze socjalne;
  • Odzież roboczą;
  • Zapewniamy szkolenie przygotowujące do pracy na nowoczesnych maszynach typu CNC w technologii obróbka skrawaniem.
  • Administratorem danych osobowych jest WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE „PZL-WZM” w Warszawie S.A. 05-850 Jawczyce ul. Piastowska 67, NIP: 5250000860. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
    (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z
    Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
    fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz
    uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)