By Dziubeka

Specjalista ds. Logistyki i Obsługi Magazynu

  • Tychy, śląskie

Logistyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

By Dziubeka istnieje od 2006 r. Jej nazwa wzięła się od imienia i nazwiska właścicielki – Anny Dziubek – głównej projektantki biżuterii i dyrektora artystycznego. By Dziubeka jest w 100% polską marką, którą wyróżnia wzornictwo produktów określane jako nowoczesne, kreatywne i oryginalne.

BY DZIUBEKA - BIŻUTERIA MODOWA zaprasza do pracy w naszej siedzibie w Tychach.

Dołącz do naszego zespołu jako

Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków

  • Wywieszanie i eksponowanie towaru w sklepie zgodnie z obowiązującymi standardami.
  • Sprawdzanie stanów magazynowych oraz kontrola zgodności towarów z dokumentacją.
  • Utrzymywanie porządku i organizacja towaru na magazynie.
  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia płynnego przepływu towarów.

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.
  • Dokładność, sumienność oraz odpowiedzialność.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.
  • Gotowość do pracy fizycznej.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Jeśli jesteś osobą sumienną, zorganizowaną i gotową do podjęcia wyzwań, zapraszamy do przesłania swojego CV na adres "pod przyciekisem Aplikuj" lub kontaktu telefonicznego pod podanym numerem.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Elastyczny czas pracy
  • Nowoczesne biuro
  • Parking dla pracowników
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest BY DZIUBEKA BIŻUTERIA MODOWA 43-100 Tychy Ul. Browarowa 21, NIP: 6462409318. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BY DZIUBEKA BIŻUTERIA MODOWA 43-100 Tychy Ul. Browarowa 21, NIP: 6462409318 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)