RK Exclusive Doors

KIEROWCA do 3,5t

  • Bielsko-Biała, śląskie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

RK Exclusive Doors jest wiodącym producentem wysokiej jakości drzwi wejściowych w Europie. Odnosimy sukcesy szczególnie, dzięki wyjątkowym rozwiązaniom dla klienta wymagającego i ekskluzywnego. Nasze drzwi sprzedajemy za pośrednictwem dealerów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowcy do 3,5t, którego zadaniem będzie transport wyłącznie naszych produktów na terenie UE

Zakres obowiązków

  • trasy Europa Zachodnia
  • praca z firmie produkcyjnej (Bielsko-Biała)
  • kontrola załadunku i rozładunku, w tym poprawne zabezpieczenie towaru na samochodzie
  • dbałość o powierzony sprzęt

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B, mile widziane również kat. C+E
  • warunek konieczny: doświadczenie min. 1 rok na trasach Europy Zachodniej
  • rzetelność, uczciwość i odpowiedzialność
  • niekaralność
  • dyspozycyjność
  • podstawowa znajomość zagadnień eksploatacji samochodu

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stała obsada na samochodzie

  • weekendy w domu

  • ciekawą pracę
  • możliwości zdobycia doświadczenia i rozwoju
  • pakiety medyczne i pakiety sportowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Karta MultiSport
  • Nowoczesne biuro
  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest:
    RK Aluminium Robert Karasek, ul. ks. Józefa Londzina 31, 43-382 Bielsko-Biała, NIP : 937 - 227 - 49 - 74.
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:RK Aluminium Robert Karasek, ul. ks. Józefa Londzina 31, 43-382 Bielsko-Biała, NIP: 9372274974zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)