Verde Wioleta Koszała

Kosmetyczka/stylistka paznokci

  • Buczkowice, śląskie pow. bielski

Kosmetyczka

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Witaj w Verde Wioleta Koszała, miejscu, gdzie pasja do piękna i dbałość o detale tworzą niepowtarzalną symfonię zmysłów. Od 2011 roku, z sercem położonym w malowniczych Buczkowicach, tworzymy przestrzeń, w której każdy może odnaleźć coś dla siebie - wysokiej jakości kosmetyki oraz profesjonalne usługi kosmetyczne. Nasza historia zaczęła się ponad dekadę temu, kiedy to zdecydowaliśmy się na otwarcie drzwi naszego studia. Z biegiem lat, Verde Wioleta Koszała rozkwitła, stając się synonimem zaufania i ekspertyzy w dziedzinie urody. . Nasze studio to również oaza relaksu i odnowy. Profesjonalne usługi kosmetyczne, wykonywane przez doświadczonych specjalistów, sprawią, że poczujesz się wyjątkowa i zadbana. W Verde wierzymy, że piękno to harmonia duszy i ciała, dlatego każdy zabieg to dla nas sztuka, którą tworzymy z myślą o Tobie. Zapraszamy do doświadczenia tego, co w Verde najlepsze – zaangażowania, profesjonalizmu i nieustającej chęci dostarczania produktów i usług, które sprawią, że każdy dzień będzie piękniejszy. Bo dla nas najważniejsza jesteś Ty i Twoje zadowolenie.

Poszukujemy utalentowanej stylistki paznokci z pasją do naszego zespołu!

Jeśli kochasz swoją pracę, masz wyczucie estetyki i chcesz rozwijać swoje umiejętności w miłej i pozytywnej atmosferze, to miejsce jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków

- wykonywanie stylizacji paznokci (manicure, pedicure, klasyka, hybryda, żel, przedłużanie na formie, zdobienia),

- obsługa klienta

- znajomośc programu do rezerwacji wizyt

Wymagania

- doświadczenie w stylizacji paznokci (manicure, pedicure, klasyka, hybryda, żel, przedłużanie na formie, zdobienia),

- pasja do pracy i chęć rozwoju,

- umiejętność pracy w zespole ,

- sumienność, dokładność i zaangażowanie.

Oferujemy

- przyjazne i wspierające środowisko pracy,

- możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach,

- stałą bazę lojalnych klientów,

- atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy.

  • Administratorem danych osobowych jest Verde Wioleta Koszała ul. Miodońskiego 1 43-374 Buczkowice, NIP: 9491983375. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Verde Wioleta Koszała ul. Miodońskiego 1 43-374 Buczkowice,, NIP: 9491983375 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 18 dni)