GUSTAV WOLF POLSKA

Pracownik utrzymania ruchu (elektryk/mechanik)

  • Umowa o pracę
    6 500-7 500 zł brutto / mies.
  • Zimna Wódka, opolskie pow. strzelecki

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

branża metalowa, projektowanie

Zakres obowiązków

  • Okresowa kontrola i oględziny urządzeń produkcyjnych i energetycznych,
  • Raportowanie zdarzeń wynikłych z utrzymania ruchu oraz z wykonanych prac,
  • Zgłaszanie potrzeby zakupu materiałów i części,
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń linii produkcyjnych,
  • Wykonywanie zadań w ramach okresowych przeglądów i remontów maszyn,
  • Udział w montażu nowych maszyn lub linii produkcyjnych,
  • Wdrażanie usprawnień i innowacji w procesie produkcyjnym,
  • Zapewnienie bezpieczeństwa pracy maszyn i urządzeń.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne w zakresie elektryki,
  • Znajomość układów elektrycznych i pneumatycznych,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych oraz rysunku technicznego,
  • Umiejętność diagnostyki i naprawy usterek w instalacjach elektrycznych,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność obsługi narzędzi i urządzeń kontrolno-pomiarowych,
  • Znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek wymagany.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Spotkania integracyjne.
  • Administratorem danych osobowych jest Gustav Wolf Polska Sp. z o. o. 47-143 Zimna Wódka Amerykańska 3, NIP: 6312668277. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gustav Wolf Polska Sp. z o. o. 47-143 Zimna Wódka Amerykańska 3, NIP: 6312668277 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)