PreZero Bielsko-Biała S.A.

Specjalista d/s BHP i Ochrony Środowiska

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

PreZero Bielsko-Biała S.A. to firma zajmująca się wywozem odpadów komunalnych i przemysłowych.

Specjalista d/s BHP i Ochrony Środowiska - umowa o pracę na zastępstwo

Zakres obowiązków

  • Obowiązki wynikające z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy Dz.U. 1997 nr 109 poz. 704
  • Realizowanie polityki firmy w zakresie BHP, PPOŻ i OŚ
  • Nadzorowanie systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy wg ISO 45001 oraz systemu zarządzania środowiskowego wg ISO 14001, w tym EMAS
  • Wdrażanie wymagań korporacyjnych w ramach BHP i OŚ
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych, kontroli obszarowych oraz raportowanie wyników
  • Inicjowanie i organizowanie działań na rzecz poprawy kultury BHP, PPOŻ i OŚ
  • Prowadzenie szkoleń BHP

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe w zakresie BHP
  • Mile widziane wyksztalcenie kierunkowe lub podyplomowe w zakresie OŚ lub doświadczenie zawodowe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów prawa pracy, BHP i OŚ
  • Łatwość nawiązywania relacji i umiejętność współpracy przy jednoczesnym egzekwowaniu przestrzegania przepisów BHP i OŚ
  • Zdolność do analizy i syntezy danych oraz planowania i organizacji
  • Znajomość zagadnień norm ISO 45001, 14001 w tym EMAS
  • Doświadczenie w prowadzeniu audytów wewnętrznych
  • Mile widziane uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej
  • Mile widziane doświadczenie w branży odpadowej
  • Bardzo dobra znajomość pracy z komputerem i systemami informatycznymi (Word, Excel)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej międzynarodowej firmie
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Prace w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Pakiet socjalny
  • Pakiet medyczny
  • Karta Multisport
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Karta MultiSport
  • Stabilne warunki zatrudnienia
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest PreZero Bielsko-Biała S.A. 43-300 Bielsko-Biała ul. Reksia 6, NIP: 547-005-28-76. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez PreZero Bielsko-Biała S.A. , z siedzibą w Bielsku - Białej, ul. Reksia 6:  w celu udziału w kolejnych naborach kandydatów na pracowników przez okres najbliższych 6 miesięcy”
Dodana
Wygasa (za 20 dni)