• Umowa o pracę
    5 000-6 000 zł brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Dla lidera na rynku profesjonalnych kosmetyków do włosów, poszukujemy obecnie ambitnej i energicznej osoby do nowo powstającego projektu na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Zakres obowiązków

  • Realizacja określonych planów sprzedażowych oraz zadań promocyjnych na wyznaczonym terenie.
  • Wprowadzanie nowych produktów firmy.
  • Budowanie i utrzymanie trwałych relacji z klientami na powierzonym terenie, a także sukcesywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji.
  • Raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami.

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w sektorze health and beauty professional [salony fryzjerskie].
  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Znajomość lokalnego rynku.
  • Umiejętność planowania oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami.
  • Dynamizm i pasja w realizacji zadań.
  • Otwartość na nowe wyzwania.
  • Nastawienie na osiąganie wyników.
  • Umiejętność obsługi pakietu Office (Excell, Word).
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnej firmie
  • Możliwość realizacji nowych, ciekawych wyzwań oraz projektów
  • Treningi i szkolenia biznesowe
  • Motywujący system wynagrodzenia bonusowego z gwarantowaną podstawą
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami
  • Administratorem danych osobowych jest B.B.B. Black Blond Brown Hair Professional Sp. z o.o.. 32-615 Grojec Beskidzka 21C, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B.B.B. Black Blond Brown Hair Professional Sp. z o.o.. 32-615 Grojec Beskidzka 21C, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)