STUDIO BUFFO SP Z O O

Nauczyciel wokalistyki

  • Legnica, dolnośląskie

Nauczyciel

Umowa zlecenie

Dodatkowa/dorywcza

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Studio Piosenki „Metro”, to sieć szkół organizowana przez twórców musicalu „Metro”, właścicieli Teatru Studio Buffo w Warszawie.

Poszukujemy odpowiedzialnej i zaangażowanej osoby, która poprowadzi zajęcia wokalno-aktorskie w naszej placówce.

Jeżeli chcesz dołączyć do grona pedagogów Studia Piosenki „Metro”, chcesz mieć możliwość współuczestniczenia i współtworzenia najważniejszych wydarzeń artystycznych w Twoim lokalnym środowisku, regionie i Polsce, jeżeli chcesz pracować w szkole talentów, która wykształciła i wypromowała największe gwiazdy teatru i estrady w Polsce – wyślij swoje CV, List Motywacyjny oraz materiały dokumentujące Twoje osiągnięcia.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Zakres obowiązków

  • organizacja i prowadzenie lekcji śpiewu, zajęć artystycznych
  • realizacja nauczania na oczekiwanym poziomie
  • przygotowanie uczniów do publicznych występów, konkursów i castingów
  • przygotowywanie i organizacja lokalnych występów uczniów SPM

Wymagania

  • posiadanie zdolności muzycznych i pedagogicznych
  • wykształcenie muzyczne lub wykształcenie wyższe pedagogiczne o profilu - wychowanie muzyczne lub udokumentowane, zaawansowane doświadczenie zawodowe o profilu muzycznym i pedagogicznym
  • umiejętność organizacji własnej pracy

Oferujemy

  • pracę z największymi ekspertami w branży
  • dodatkową pracę niezależną od pracy etatowej
  • udział w szkoleniach
  • możliwość udziału w wydarzeniach kulturalnych, konkursach, przedstawieniach, koncertach
  • elastyczny czas pracy
  • Administratorem danych osobowych jest STUDIO BUFFO SP Z O O 00-491 Warszawa Konopnickiej 6, NIP: 5260301623. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez STUDIO BUFFO SP Z O O 00-491 Warszawa Konopnickiej 6, NIP: 5260301623 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)