• Umowa o pracę
    6 000-7 500 zł brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

Technik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • Realizacja planu FUNDUSZU REMONTOWEGO -planowanie prac, ogłaszanie konkursów ofert, wyłanianie wykonawców, nadzór nad zleconymi pracami, odbiory prac wykonanych.
  • Zgłaszanie Zarządowi potrzeb remontowych wymagających nadzoru inspektora budowlanego i współpraca z inspektorem.
  • Przyjmowanie i obsługa zgłoszeń od lokatorów dotyczących awarii, szkód lokatorskich, prac oraz czynności konserwacyjnych.
  • Planowanie i zlecanie podległym konserwatorom lub wykonawcom wykonania zadań konserwacyjnych i awaryjnych oraz nadzór nad nimi.
  • Prowadzenie spraw administracyjnych związanych z przejazdami przez bramy z dzierżawą terenów.
  • Kontrolowanie i nadzór nad zużyciem mediów oraz sprawdzanie pod względem merytorycznym faktur związanych z eksploatacją.
  • Przeglądy roczne budynków.
  • Współpraca przy tworzeniu planu funduszu remontowego.
  • Nadzór nad przeglądami.
  • Nadzór nad wymianami urządzeń pomiarowych Spółdzielni.
  • Współpraca z pozostałymi działami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie – techniczne,
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Doświadczenie w pracy w dziale technicznym zajmującym się obsługą zasobów mieszkaniowych (praca w dziale technicznym),
  • Umiejętność sporządzania i weryfikacji kosztorysów oraz umiejętność obsługi programu NORMA (mile widziane),
  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziane),
  • Wiedza z zakresu instalatorstwa (mile widziane)
  • Uprawnienia budowlane (mile widziane)

Oferujemy

Stabilną pracę w przyjaznym zespole. Mozliwości rozwoju i mozliwość uczestniczenia w szkoleniach. Praca w godzinach 07:00-15:00 (pn., wt., czw.), 07:00-17:00 (śr.), 07:00-13:00 (pt).

Oferowane wynagrodzenie od 5500+10% premii - wysokość wynagrodzenia będzie uzależniona od doświadczenia i posiadanych umiejętności. W przypadku używania własnego samochodu do pracy w terenie-zwrot kosztów paliwa w formie ryczałtu miesięcznego w przypadku rezygnacji z tej opcji -karta na komunikację miejską.

  • Administratorem danych osobowych jest Spółdzielnia Mieszkaniowa "KOMUNALNIK" 50-433 Wrocław Prądzyńskiego 30A, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółdzielnia Mieszkaniowa "KOMUNALNIK" 50-433 Wrocław Prądzyńskiego 30A, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 21 dni)