Tenglong Polska Sp. z o.o

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

  • Bieruń, śląskie pow. bieruńsko-lędziński

Logistyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Tenglong Polska Sp. z o.o., jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów akcesoriów i części samochodowych, przewodów do klimatyzacji . Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie i Azji.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bieruń

Zakres obowiązków

  • utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami, dostawcami, przewoźnikami, magazynami zewnętrznymi, agencją celną,
  • odpowiadanie na zapytania klientów, na reklamacje logistyczne (w razie potrzeby przy współpracy i wsparciu innych działów funkcjonalnych, innych pracowników firmy lub firm zewnętrznych),
  • organizacja transportów normalnych oraz po konsultacji z przełożonym, w uzasadnionych przypadkach, organizowanie transportów specjalnych,
  • nadzór nad realizacją załadunków: ścisła współpraca z magazynem i produkcją (informowanie o załadunkach, przygotowywanie wysyłek w systemie Comarch – ZWM, etykiety, dostarczanie magazynowi dokumentów wysyłkowych),
  • nadzór nad realizacją dostaw/ zamówień ,
  • monitorowanie wskaźników logistycznych, a zwłaszcza zadowolenia klienta, regularne monitorowanie portali klientów (On Time Delivery oraz reklamacje logistyczne),
  • kierowanie wszystkimi wymaganymi działaniami w celu stworzenia warunków pozwalających spełnić wymagane cele w zakresie wydajności dostaw i jakości procesu logistycznego,
  • analiza i wprowadzanie do systemu zamówień klienta oraz rozwiązywanie błędów w zakresie EDI
  • współpraca z firmami administrującymi system Comarch i EDI w zakresie rozwiązywania problemów
  • aktywny udział przy wdrażaniu rozwiązań systemowych w zakresie obsługi zamówień klienta, obsługi dostaw i magazynu
  • bieżące monitorowanie poziomu zapasów
  • kontrola nad brakami cen sprzedaży (również dla prototypów)
  • wprowadzanie/kontrola/utrzymanie danych głównych (odnoszących się do Obsługi Klienta)
  • zarządzanie planowaniem zapotrzebowania MLT (proces prognozowania)
  • planowanie wprowadzania/wycofywania (nowych wyrobów i zmian technicznych) we współpracy z innymi zaangażowanymi działami funkcjonalnymi
  • analiza planu produkcji w porównaniu z planem dostaw i sytuacją zapewnienia zapasów (określenie poziomów alarmowych i ostrzeżeń w razie ich przekroczenia), ustalanie priorytetów odnośnie planów produkcyjnych przy współpracy z działem produkcji
  • wydruk faktur i ich wysyłka do klientów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie, zarządzanie produkcją itp.,
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale logistyki w firmie z branży AUTOMOTIVE,
  • Znajomość zagadnień z zarządzania łańcuchem dostaw oraz zarządzania zapasami,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Znajomość systemu klasy ERP (mile widziana znajomość ERP COMARCH),
  • Znajomość pakietu MS OFFICE, w szczególności MS EXCEL
  • Umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywność,
  • Inicjatywa oraz samodzielność w działaniu.

Oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • Możliwość uczestnictwa w kursach, szkoleniach oraz możliwość zdobywania dodatkowych uprawnień dopasowanych do stanowisk pracy;
  • Międzynarodowe środowisko;
  • Wszystkich pracowników zatrudniamy na umowę o pracę, gwarantującą stabilność zatrudnienia
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta MultiSport Plus
  • Spotkania integracyjne
  • Parking dla pracowników
  • Przewozy pracownicze
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

    Inne

    • program rekomendacji pracowników
    • możliwość uzyskania uprawnień
    • inicjatywy dobroczynne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Program poleceń pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Tenglong Polska Sp. z o.o , ul. Ekonomiczna 20 , 43-150 Bieruń, NIP: 6462964617
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

  • Na aplikacji prosimy umieścić poniższą klauzulę: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Tenglong Polska Sp. z o.o, ul. Strefowa 6, 43-150 Bieruń, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, jednakże nie dłużej niż na okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji na niniejsze stanowisko. Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/łem się z klauzulą informacyjną Tenglong Polska Sp. z o.o."

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)