JOST POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Elektryk/Automatyk w dziale Utrzymania Ruchu

  • Nowa Sól, lubuskie pow. nowosolski

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

JOST jest światowym liderem w produkcji systemów, modułów i komponentów do pojazdów użytkowych. Dzięki swoim innowacyjnym produktom oraz światowej obecności koncern nasz cieszy się wysoką renomą wśród dostawców, klientów i pracowników.

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków:

  • dokonywanie napraw, przeglądów i konserwacji maszyn oraz urządzeń,
  • dokonywanie zapisów w systemie po wykonaniu napraw i przeglądów,
  • praca z dokumentacją DTR dla maszyn i urządzeń.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • min. średnie wykształcenie techniczne,
  • min. 2 – letnie doświadczenie zawodowe w dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • uprawnienia SEP,
  • uprawnienia do obsługi podestu samojezdnego,
  • podstawowa znajomość powszechnie stosowanych układów sterowania i automatyki przemysłowej,
  • podstawowa znajomość systemów sterowania opartych na sterownikach PLC,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (konfigurowanie parametrów urządzeń),
  • umiejętność współpracy.

Oferujemy

To oferujemy:

  • jesteś członkiem międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • masz realny wpływ na rozwój obszaru, za który odpowiadasz,
  • otrzymasz pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną LUXMED, Kartę Multisport, SmartLunch – dofinansowanie do posiłków, grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach,
  • możesz dołączyć do Pracowniczego Programu Emerytalnego (po 12 miesiącach 3,5 % wynagrodzenia w całości finansowane przez pracodawcę),
  • korzystasz ze świadczeń w ramach ZFŚS,
  • możesz dołączyć do wspólnego aktywnego spędzania wolnego czasu - w JOST gramy w siatkówkę lub koszykówkę,
  • możesz realizować potrzebę pomocy innym - jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, w której pracownicy angażują się w inicjatywy charytatywne.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest JOST Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli (67-100) przy ul. Motoryzacyjnej 6. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz mogą być przetwarzane w związku z ewentualnymi roszczeniami. Każdej osobie przysługuje prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Ponadto, gdy podstawę przetwarzania stanowi zgoda, przysługuje prawo jej wycofania. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych dostępnych jest w Polityce prywatności pod adresem: https://kariera.jost-polska.pl/pl/polityka-prywatnosci.html

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JOST POLSKA SP. Z O.O. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)