Centrum Medyczne ZBM Zdrowie

Ratownik medyczny, ratownik KPP

  • Bytom, śląskie

Ratownik

Umowa zlecenie, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Centrum Medyczne ZBM Zdrowie w Bytomiu poszukuje do współpracy :

- ratowników medycznych

- ratowników KPP kwalifikowanej pierwszej pomocy

Centrum Medyczne ZBM Zdrowie to podmiot leczniczy działający na rynku usług medycznych od 24 lat, cieszy się uznaną renomą wśród pacjentów oraz pracowników. Zakres wykonywanych świadczeń obejmuje segment ambulatoryjny w zakresie : POZ, AOS, Rehabilitacji, Transportu Medycznego, Diagnostyki Obrazowej, Medycyny Pracy.
ZBM Zdrowie działa w oparciu o umowę z NFZ, licznymi komercyjnymi firmami ubezpieczeniowymi w zakresie świadczeń medycznych, podmiotami prywanymi. Wykonuje świadczenia z zakresu assistansu medycznego dla podmiotów zagranicznych i krajowych.

Podmiot posiada certyfikaty ISO, jest laureatem wielu konkursów i nagród w zakresie świadczeń medycznych.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków obejmuje :

  • Udzielanie świadczeń medycznych w ramach transportu medycznego karetek T,P,S w tym transporty krajowe, międzyszpitalne, międzynarodowe
  • Udzielanie świadczeń w zakresie transportu POZ,
  • Uczestnictwo w zabezpieczeniach medycznych imprez,
  • Transport materiału biologicznego,
  • Okazjonalne udzielania świadczeń medycznych w obrębie podmiotu leczniczego w postaci wykonywania badań EKG, podawanie iniekcji, pobór materiału biologicznego na zlecenie lekarza
  • Dbanie o używany sprzęt medyczny, ambulanse

Wymagania

  • Wykształcenie dla ratownika medycznego; minimum ukończenie policealnej szkoły średniej oraz uzyskanie dyplomu ratownika medycznego lub ukończenie szkoły wyższej lub wyższej szkoły zawodowej na kierunku lub w specjalności ratownictwo medyczne i uzyskanie tytułu licencjata lub magistra;
  • Wykształcenie dla ratownika KPP : aktualny kurs kwalifikowanej pierszej pomocy;
  • Prawo jazdy kategorii B z pozwoleniem na prowadznie pojazdów uprzywilejowanych
  • Życzliwe podejście do ludzi oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki;
  • Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku pracy, niekaralność;
  • Wskazane doświadczenie w pracy w transporcie medycznym lub innych podmiotach leczniczych;
  • Wskazane: odpowiedzialne podejściu do powierzonych obowiązków, pogodne i miłym usposobieniu, zaangażowanie, cierpliwości,rzetelność, samodzielności i dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność prowadzenia pojazdów typu VV Crafter, Mercedes Sprinter,
  • Wskazana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym,
  • Posiadanie ubezpieczenia OC

Oferujemy

  • Pracę w młodym i chętnym zespole na rozwój;
  • Możliwość pracy na dowolnej formie zatrudnienia w tym; umowa na działalność gospodarczą, umowa zlecenie, kontrakt, umowa o pracę;
  • Praca na sprawdzonym i dobrym nowym sprzęcie;
  • Ubezpieczenie medyczne;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, poznania różnych aspektów medycyny;
  • Administratorem danych osobowych jest ZBM ZDROWIE Sp.Z.O.O 41-902 Bytom ul. Powstańców Warszawskich 64b/1, NIP: 6252091672. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZBM ZDROWIE Sp.Z.O.O 41-902 Bytom ul. Powstańców Warszawskich 64b/1, NIP: 6252091672 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 24 dni)