• Nowy Tomyśl, wielkopolskie pow. nowotomyski

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Firma "Chadmet Bogdan Chadaj i Wspólnicy Sp.j” specjalizuje się w produkcji oraz usługach obróbki metalu ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb przemysłu meblowego i samochodowego.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: kadry@chadmet.pl

W temacie maila prosimy wpisać “Ogłoszenie rekrutacyjne [Imię i Nazwisko] Lub aplikując na Aplikuj.pl

Zakres obowiązków

Obowiązki na stanowisku :

- szlifowanie, układanie elementów metalowych

- Oczyszczanie elementów metalowych

- Składanie elementów metalowych

- Lekkie prace ślusarskie

Wymagania

-Sumienność

- Dokładność

- Punktualność

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu.

- Wynagrodzenie: 4300 - 5100 brutto

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

- Praca zmianowa w godzinach 5:30-13:30 oraz 13:30-21:30

  • ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Chadmet Sp.j. z siedzibą w Paproci 181A, 64-300 Nowy Tomyśl, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Niniejsza zgoda obejmuje wszelkie formy przetwarzania do celów związanych z rekrutacją zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE’’
Dodana
Wygasa (za 24 dni)