Hilding Anders Polska Sp. z o.o.

Magazynier - dofinansowanie do dojazdów

  • Robakowo, wielkopolskie pow. poznański

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Grupa Hilding Anders, z siedzibą w Malmö w Szwecji, jest wiodącym producentem łóżek i materacy w Europie i Azji. Firma założona w 1939 r. jako biznes rodzinny rozwinęła się w przedsiębiorstwo działające obecnie w ponad 19 krajach, zatrudniające więcej niż 9500 pracowników. Dziś produkty Hilding Anders można kupić w ponad 60 krajach na całym świecie.

W Polsce jesteśmy obecni od 2001 roku i możemy pochwalić się jednym z największych i najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych wchodzących w skład naszego koncernu. Kontynuujemy dobre, sprawdzone tradycje, stawiamy na nowe materiały, ciągłe udoskonalanie technologii oraz harmonijny rozwój. Wszystkie spółki i oddziały koncernu Hilding Anders łączy jedna, wspólna misja: „zapewnić światu dobry sen”

Zakres obowiązków

  • rozładunki i załadunki towarów
  • przyjęcie i rozłożenie towaru w magazynie
  • kompletowanie oraz przepakowywanie zamówień dla klientów

Wymagania

  • uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • sumienność i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku – weekendy masz wolne, a jeśli pojawią się nadgodziny, to są 100% płatne
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • dodatkową premię kwartalną za obecność w pracy
  • dofinansowanie do wakacji,
  • atrakcyjne zniżki na nasze materace,
  • 25 minut przerwy wliczonej do czasu pracy,
  • program poleceń pracowniczych,
  • bezpłatny dostęp do platformy językowej,
  • możliwość ubezpieczenia siebie i rodziny na preferencyjnych warunkach, możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport
  • pracę w miejscu o wysokich standardach bezpieczeństwa i jakości
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Karta MultiSport
  • Korzystanie z usług firmy na preferencyjnych warunkach
  • Program lojalnościowy
  • Program poleceń pracowników
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem Danych Osobowych jest Hilding Anders Polska Sp. z o.o., Ul. Polna 17, 62-095 Murowana Goślina. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV i/lub list motywacyjny) – zarówno na potrzeby bieżącej rekrutacji jak i na poczet przyszłych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:

    - uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko, jednak nie dłużej niż 12 miesięcy;

    - uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres 24 miesięcy lub krócej w przypadku cofnięcia zgody przez kandydata.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Hilding Anders Polska Sp. z o.o. ul. Polna 17, 62-095 Murowana Goślina, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)