GFM Rusztowania

Monter oraz pomocnik montera rusztowań- praca w branży rusztowaniowej

  • Umowa o pracę
    10-14 € netto / godz.
  • Niemcy zagranica

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca na terenie Niemiec dla pomocników i monterów rusztowań- praca w branży rusztowaniowej.

Wyjazdy do pracy z siedziby firmy w Grabowie nad Prosną,

Wynagrodzenie od 10 do 14 euro (netto)

  • Elastyczny system rotacji i zjazdów np.:

  • 3tygodnie/1tydzień;

  • 10dni/4dni

  • 5 dni/2 dni

Zakres obowiązków

  • montaż i demontaż rusztowań

  • prace pomocnicze związane z montażem rusztowań

  • rozładunek i załadunek aut ciężarowych z rusztowaniami

Wymagania

  • brak przeciwskazań do pracy na wysokościach

DODATKOWYM ATUTEM BĘDĄ:

  • polskie uprawnienia montera rusztowań,

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (wyższa stawka)

  • prawo jazdy kat. B, C

  • uprawnienia (wózki widłowe, wciągarki, suwnice )

  • certyfikat SCC lub VCA

Oferujemy

  • umowę o pracę + aneks do umowy, mówiący o oddelegowaniu

pracownika za granicę

  • bezpłatne zakwaterowanie (pokoje 2-3 osobowe )

  • odzież roboczą i potrzebne narzędzia

  • bezpłatny dojazd z siedziby firmy na miejsce zakwaterowania i

budowę

  • dodatki dla kierowców

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość awansowania

  • motywacyjny system wynagrodzenia (premie)

  • pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

  • praca przez cały rok

    POMAGAMY W ZDOBYCIU CERTYFIKATÓW SCC I VCA!
  • Administratorem danych osobowych jest GFM RUSZTOWANIA K.SITEK, M. WARSZAWSKI, J. SITEK SPÓŁKA JAWNA 63-520 Grabów n. Prosną ul. Przemysłowa 4, NIP: 622 144 79 32. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GFM RUSZTOWANIA K.SITEK, M. WARSZAWSKI, J. SITEK SPÓŁKA JAWNA 63-520 Grabów n. Prosną ul. Przemysłowa 4, NIP: 622 144 79 32 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 25 dni)