• Warszawa, mazowieckie

Stomatolog

Kontrakt b2b

Część etatu

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Zatrudnimy ortodontę

Zakres obowiązków

  • specjalistyczne leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych za pomocą dostępnych i znanych metod leczenia w tym aparatów stałych , ruchomych , alignerów

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie
  • komunikatywność
  • punktulanosc
  • rzetelność
  • mile widziana znajomość języków obcych

Oferujemy

  • praca w doświadczonym zgranym zespole
  • praca z asystą na 4 ręce
  • możliwość realizacji kompleksowych planów leczenia wspólnie z chirurgiem , protetykiem
  • w pełni wyposażony gabinet wraz z pracownią RTG
  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • Klinika stomatologiczna SmileCraft działa z sukcesem od 8 lat w samym sercu Powiśla. Kładziemy nieustanny nacisk na podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu , co przekłada się na  jakośc oferowanych usług i zadowolenie pacjenta. W placówce oferujemy pełen zakres usług współpracując z lekarzami z różnych dziedzin stomatologicznych. Najlepszą rekomendacją naszej kliniki jest duże grono wyleczonych i zadowolonych pacjentów.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marta Ogłaza, Dominika Romanik sp. cywilna RADNA-DENT 00-341 Warszawa ul. Radna 2/4, NIP: 1132890787 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)